خرید ملک در عمان

خرید ملک در عمان آغازین گام به منظور گرفتن اقامت در عمان می باشد. کشور عمان در مساله مهاجر پذیری پیشرفت فراوانی داشته و امروزه با اجرایی گشتن قانون‌ خرید‌ ملک‌ در این کشور‌ به وسیله اتباع‌ خارجی‌، سرمایه گذاران با خرید‌ ملک می توانند برای‌ خود، همسر و فرزندان، درخواست‌ دریافت اقامت‌ کنند. هم زمان با اعطای سند‌ به خریدار‌، امتیاز‌ اقامت‌ در عمان به صاحب‌ ملک‌ اعطا می شود. در صورت‌ خرید‌ زمین‌، پس از اتمام‌ مراحل‌ ساخت‌ و ساز‌، قادر خواهید بود به منظور درخواست‌ گرفتن اقامت‌ مبادرت نمائید. هم اکنون واحد‌های‌ آپارتمانی در سه محدوده قابل‌سکونت واقع‌ در پایتخت‌ عمان، شهر‌ مسقط، به همراه کلیه‌ امکانات رفاهی وجود دارد‌ که متقاضیان می توانند به منظور خرید‌ آن ها به صورت‌ نقد‌ یا اقساطی عمل کنند. همه این واحد‌ها‌ آماده‌ تحویل‌ هستند‌ و پس از عقد‌ قرارداد‌ و صدور‌ اقامت‌، متقاضی‌ می تواند بی‌درنگ پس از ورود‌ به عمان واحد‌ خود‌ را تحویل‌ بگیرد.
17 فروردین 1402

خرید ملک در عمان و ترکیه | مقایسه ویژگی‌های خرید ملک در عمان و ترکیه

در این مقاله قصد داریم مقایسه‌ای میان خرید ملک در عمان و ترکیه انجام دهیم، تا بدانیم چرا خرید ملک در عمان مناسب‌تر و جذاب‌تر است.
1 فروردین 1402

اجاره خانه در عمان | همه چیز درباره اجاره خانه در عمان

یکی از مهمترین سوالات کسانی که قصد مهاجرت به عمان را دارند، شرایط و هزینه‌های اجاره خانه در عمان است. در این مطلب در این باره صحبت می‌کنیم.
24 اسفند 1401

خرید ملک در عمان و درآمد دلاری | کسب درآمد دلاری در عمان

خرید ملک در عمان تصمیمی است که با اتخاذ آن سود فراوانی به دست می‌آورید. آیا می‌دانید با خرید ملک در عمان بدون کاریابی و […]