آشنایی با رسا ویزا

با رسا ویزا، با آرامش به عمان مهاجرت کنید

انتخاب مقصد و مسیر مناسب برای مهاجرت، امری خطیر، پیچیده و گیج‌کننده است. همواره حضور مشاوری مطمئن و کاردان به افرادی که قصد مهاجرت دارند کمک شایانی خواهد کرد. موسسه مهاجرتی رسا ویزا با سالها سابقه حرفه‌ای و تخصصی در زمینه مهاجرت، به عنوان مشاور و وکیلی امن، در کنار شما خواهد بود.

چرا مهاجرت به عمان؟

شرایط سیاسی پایدار و صلح طلبانه، سیاستگذاری اقتصادی قدرتمند و توسعه محور، امنیت سیاسی، اقتصادی و اجتماعی پایدار در عمان، این کشور را به یکی از مقاصد جذاب برای سرمایه‌گذاران تبدیل کرده است. سرمایه گذاری و فعالیت اقتصادی در عمان مزیت دیگری نیز دارد. این کشور در حال رشد و توسعه است. بنابراین سرمایه‌گذاران و کنشگران اقتصادی، با حضور فعال در عمان می‌توانند گام به گام با رشد و توسعه کشور، رشد کنند و کسب و کارشان را بهبود بخشند. حمایت‌های گسترده دولت از سرمایه‌گذاران و فعالان تولیدی و اقتصادی نیز از دیگر مزایای کار در عمان است. از سوی دیگر، دیدگاه مثبت عمانی‌ها به متخصصان و پزشکان ایرانی، آغوش مردم و دولت این کشور را به روی ایرانیان گشوده است.

Muscat

ثبت شرکت در عمان

چرا موسسه رسا ویزا برای مهاجرت به عمان بهترین گزینه است؟

موسسه رسا ویزا به صورت تخصصی در زمینه مهاجرت به عمان فعالیت می‌کند. این موسسه با بهره‌گیری از کارشناسان زبده و مجرب در زمینه مهاجرت به عمان و نیز ایجاد ارتباطات گسترده و مستحکم در کشور مقصد، دروازه‌ای قابل اتکا برای ورود به این کشور است.
رسا ویزا با توجه به شرایطتان، بهترین روش مهاجرت به عمان را به شما پیشنهاد می‌کند. این موسسه آمادگی دارد که خدمات متعددی را در زمینه اخذ ویزای کار، فعالیت کادر درمان، خرید ملک، ثبت شرکت، تأسیس شعبه و نمایندگی بیزنس داخلی، راه اندازی کسب و کار و مشارکت و سرمایه‌گذاری در عمان به شما ارائه کند.

مجوزهای فعالیت

موسسه مهاجرتی رسا ویزا، مجوز آژانس بند ب از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و همچنین مجوز کاریابی بین الملل از وزارت کار و رفاه اجتماعی را دارد.

retina

صحت سنجی دفتر رسا ویزا در عمان

با نام تجاری نور الزمرد العالمیه

برای نمایش اطلاعات بیشتر در وبسایت رسمی سازمان توسعه تجارت عمان با کد 1464751 در بخش CR Number می توانید به اطلاعات شرکت دسترسی داشته باشید.

برای این منظور وارد سایت زیر شوید:

سازمان توسعه تجارت عمان