سرمایه گذاری در عمان

سرمایه‌گذاری در عمان به صورت خرید ملک و ثبت شرکت و فعالیت تجاری مشترک با کسب و کارهای عمانی صورت می‌گیرد. می‌توانید از طریق راه اندازی یک کافی شاپ، باشگاه ورزشی، کلینیک درمانی، حتی کلینیک زیبایی و ... در این کشور و یا خرید ملک و همچنین همکاری و فعالیت تجاری با شرکت های عمانی و سرمایه گذاری در آن کشور، دروازه های بین المللی تجاری را به سمت خود باز نمایید.
12 فروردین 1402

باشگاه ورزشی در عمان | راهنمای تأسیس باشگاه ورزشی در عمان

اگر قصد دارید اقامت عمان را از طریق سرمایه گذاری به دست بیاورید، ما تأسیس باشگاه ورزشی در عمان را به شما پیشنهاد می‌کنیم.
11 فروردین 1402

کافی شاپ در عمان | راه اندازی کافی شاپ در عمان

آیا می‌دانید فقط با راه‌اندازی یک کافی شاپ در عمان می‌توان اقامت این کشور را دریافت کرد؟ تأسیس کافی‌شاپ زیرشاخه سرمایه‌گذاری در عمان است.
10 فروردین 1402

کلینیک زیبایی در عمان | شرایط راه‌اندازی کلینیک زیبایی در عمان

آیا به عنوان یک متخصص پوست و مو، از شرایط تأسیس کلینیک زیبایی در عمان اطلاع دارید؟ آیا می‌دانید چقدر پولساز و سودمند است؟ در این مقاله...
9 فروردین 1402

کلینیک ایرانی در عمان | راهنمای تأسیس کلینیک ایرانی در عمان

پزشکان و کادر درمان ایرانی تمایل زیادی به مهاجرت به عمان دارند. اما آیا می‌دانید خودتان نیز می‌توانید کلینیک ایرانی در عمان تأسیس کنید؟
4 فروردین 1402

نرخ مالیات در عمان | مالیات سرمایه گذاری ایرانی در عمان

اگر قصد سرمایه گذاری در عمان دارید، باید از نرخ مالیات در عمان باخبر باشید. در این مقاله مالیات در این کشور را اجمالا بررسی می‌کنیم.
2 فروردین 1402

افتتاح حساب بانکی در عمان | مزایا و شرایط افتتاح حساب در عمان

اگر قصد سرمایه گذاری در عمان را دارید، باید بدانید یکی از مهمترین مزایای آن افتتاح حساب بانکی در عمان و اتصال به شبکه بانکی جهانی است.